נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

התאמת פתרון קירור

רכישה של מקררים תעשייתיים צריכה להתבצע בהתאמה מדויקת לצרכים. מהם הסוגים השונים של פתרונות קירור לעסקים וכיצד תוכלו להיות בטוחים כי אתם מבצעים בחירה נכונה? על כך ועוד – במאמר הבא.

פתרונות קירור לעסקים – מהם הסוגים הנפוצים?

אם בעבר בעלי עסקים נדרשו לבצע רכישה של מקררים תעשייתיים אשר הגיעו בתצורה אחת בלבד, כיום ישנם מגוון רחב של אפשרויות. למעשה, נושא ההתאמה האישית מהווה את חוד החנית בענף המתפתח של פתרונות קירור, וזאת בשל ייצור של מקררים תעשייתיים אשר בעלי עסקים בתחום המסעדנות, קונדיטוריות וכן מרכולים קטנים או גדולים עושים בהם שימוש. ישנם מספר סוגים של מקררים תעשייתיים, ולהלן מספר סוגים בולטים:

 • מקרר פתוח – מדובר במקרר תעשייתי אשר החזית שלו פתוחה, והוא מאפשר גישה נוחה למוצרים בעבור הלקוח. מדובר במקרר תעשייתי אשר מאפשר תצוגה נוחה למגוון המוצרים, והוא בעל מערכת קירור פנימית אשר מאפשרת לשמור על טמפרטורות קבועות, בהתאם לטיב המוצרים.
 • מקרר פתוח למוצרי חלב – גישה למוצרי חלב וכן תבניות ביצים חייבת להיות פשוטה, ולכן מדובר במקרר תעשייתי מושלם אשר אותו ניתן להזמין מראש במגוון מידות. מקרר תעשייתי מהסוג הזה מאפשר לכם להציג את המוצרים באופן נגיש וכן לשנות את הטמפרטורות, בהתאם להוראות משרד הבריאות. למקרר דופן פנימי וחיצוני אשר מאפשר לשמור על הקור לאורך זמן, ולכן מדובר בפתרון קירור מצוין בעבור מרכולים וסופרים כמו גם עסקים בתחום המסעדנות אשר צריכים לקבל נקודת גישה למקרר.
 • מקרר תעשייתי – מקרר תעשייתי סטנדרטי הוא בעל דפנות כפולות ושקופות אשר בו ניתן לאחסן מגוון רחב של מוצרים, בהתאם לשינוי טמפרטורה אשר אותו ניתן לשנות בהתאם לטיב המוצרים אותם מאחסנים. ניתן לבצע רכישה של מקרר תעשייתי במגוון גדלים כמו גם בנפח שונה, כל זאת כאמור בהתאמה אישית לתמהיל העסקי ולצרכים השוטפים.

כיצד לבחור מקררים תעשייתיים?

על מנת שתוכלו לבצע בחירה נכונה של מקררים תעשייתיים חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מובילה בתחומה אשר מתמחה באספקה של מקררים תעשייתיים, בהתאמה אישית. חשוב לציין בנקודה זו כי המחיר של מקררים תעשייתיים משתנה מחברה לחברה, ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים מקיפה עם מספר חברות במקביל, כל זאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים מקררים ע"פ הצורך התפעולי של בית העסק שלכם. חברה מקצועית תדע לספק לכם את המענה הנדרש הן מבחינת המחיר והן מבחינת ההתאמה האישית, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב ביותר בעבורכם ובעבור הצרכים של בית העסק. כפועל יוצא מפיתוחים טכנולוגיים משמעותיים ניתן לראות כיצד המקררים התעשייתיים השתנו ללא הכר, בין אם מדובר במקרר עם חזית פתוחה או חזית סגורה, ועל כן מדובר בפתרונות קירור אידיאלים.