נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

בקרי Eliwell בסידרה חדשה IDPlus

 

IDPlus של Eliwell פשטות - המפתח לסדרת הבקרים החדשה

 

בחירה קלה, כיול פשוט ושימוש נוח ויעיל הם היתרונות העיקריים של סדרת הבקרים החדשה של אליוול IDPlus.

4 דגמים מכסים את כל צרכי הבקרה במערכות קירור, הקפאה (הפשרה סטטית או עם חימום) ובקרת חימום: IDPlus 902 IDPlus961 IDPlus971 ו- IDPlus971

 

בחירת אפליקציות במהירות - הוכנסה האפשרות למעבר בין קירור לחימום ברמת תבנית בסיסית בבקרים המוכרים. כיום יצרני מקררים כמו גם טכנאים או חנויות סיטונאיות יכולים לקבל בקרים בהתאמה אישית הן מבחינת עלות והן מבחינה טכנולוגית.

כיול מהיר - הבקרים החדשים מגיעים עם ארבעה תוכניות שונות המותאמות לשיטות הקירור המקובלות בארץ עם גישה פשוטה ומהירה. בהפעלת הבקר בלחיצה על מקש ה-Set יעלו לכם ארבעת האופציות App1 .. App4 שיכסו 99% מהאפליקציות הדרושות בישראל.
 
יתרון בולט ומשמעותי הוא מסך התצוגה הגדול יותר מרוב הבקרים המוכרים, המאפשר את הצגת הסמלים בצורה ברורה ומוארת בזמן אמת בניגוד לנוריות הקטנות שהיו בעבר.
 
הסדרה החדשה IDplus מגיעה עם מגע דיגיטלי מובנה ועם ממסר היכול לשאת עומס של עד 2 כ"ס. בנוסף בדגם IDplus902 ישנו מגע מתחלף לממסר נוסף של 8A המאפשר שימוש במגוון רחב לפי הצורך.
 
בעזרת כרטיס USB למחשב מהסוג החדש, הבקר מקבל מתח ישירות מהמחשב ומתאפשר תכנות מהיר לפי דרישה, דבר המוביל לקבלת מוצר סופי אמין, מכוון ומדויק. כל הפרמטרים ניתנים לשמירה וטעינה על המחשב.
 
בסדרה החדשה IDplus קיימת אפשרות להתחבר למערכת מחשוב ושליטה במבנה Televis ובעזרת סוג נוסף של תקשורת מסוג Modbus Protocol לתקשר עם מערכת תצוגה/שליטה שלישית.
 
אליוול IDPlus974 הדגם המתקדם יותר בעל יכולת קיבול גדולה של תבניות (פרמטרים), כניסות ויציאות דיגיטאליות רבות אשר נותנים קבלת שליטה מלאה ומדויקת ביותר.

 

 

 

חברת מ.כ אור-שי בע"מ בנתה קובץ מידע ותכנות המותאם במיוחד לטכנאי ולמתקין בישראל, בשונה מהכיול העולמי המגיע עם הבקרים. על מנת לראות את הפרמטרים והאפליקציות החדשות תתבקשו להוריד את הוראות השימוש בעברית מהלינק תוכנות וקטלוגים - בקרים Eliwell

 

ניתן לקבל תכנות מובנה עבור לקוח ספציפי על פי הדרישות האישיות – פנה לאיש המכירות שלך כדי לקבל מידע נוסף

 

פרופיל החברה

 

Invensys Control היא קבוצת תעשייה טכנולוגית המפעילה קווי תכנון וייצור כלל עולמיים של בקרים, מערכות בקרה ושרות לתפעול מכשירים ביתיים, קרור מסחרי, חימום אוורור ומיזוג אויר. 
Invensys Control היא חלק מקבוצת Invensys Group שהיא חברת גג הרשומה ונסחרת בבורסה בלונדון ונכללת במדד 100 FTSE המקומי.